Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

>>>>> TRWA AKTUALIZACJA CEN <<<<<

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

AKTUALNOŚCI

Vinny Lingham jako pierwszy start w Blockchain

25.10.2017

Obywatelski Vinny Lingham jest jednym z pierwszych startów w Blockchain, ogłaszając poważne zawiadomienia w Money 20/20 w tym tygodniu, otwierając nowe partnerstwo trójdrożne. Platforma Identity w Lingham, która zadebiutowała w lipcu CVC w ICO, nadal dodaje do listy coraz bardziej znanych firm, które zaczną korzystać z rozwiązania Blockchain.Teraz na pokładzie znajdują się także serwisy naprawcze usług kredytowych Progrexion, a także jej firma doradcza Lexington Law i portal doradztwa konsumenckiego Credit.com.
Lingham skomentował w komunikacie prasowym o transakcji Progrexion:

"To partnerstwo uzupełnia cel techniczny Civic, polegający na tym, że nie przechowujemy na naszych serwerach żadnych klientów PII (osobiste informacje identyfikacyjne), nawet tych, którzy potrzebują ciągłego monitorowania kredytowego".


Tokeny CVC wzrosły o 22 procent w wartości do 0,36 dolarów w ciągu 24 godzin po wiadomości, które wcześniej spadły z poziomu sierpnia na poziomie 0,80 $.W mediach społecznościowych niezłomni inwestorzy skorzystali z wydania, aby powtórzyć wiarę w Civic jako długoterminową propozycję pośród morskich żetonów ICO, które zostały objęte rosnącą międzynarodową kontrolą od organów regulacyjnych.
Progrexion oznacza, że ​​około 3,5 miliona użytkowników mogłoby wkrótce wchodzić w interakcje z firmą Civic, a po integracji z Credit.com.

- źródło: cointelegraph.com

Blockchain i sektor płatniczy

23.10.2017

Wszędzie pojawiają się przypadki adopcji na poziomie instytucjonalnym technologii Blockchain. Ostatnie ogłoszenie pochodzi z Arabii Saudyjskiej, gdzie Islamski Bank Rozwoju będzie korzystał z platform finansowych na bazie Blockchain, aby dotrzeć do muzułmańskich klientów. Islamski Instytut Badawczo-Szkoleniowy stara się tworzyć platformy, które są zgodne z szariatem poprzez partnerstwo z Ateon i SettleMint z siedzibą w Belgii. Theo do ogłoszenia:


"Zaangażowanie IDB i wielostronnej instytucji rozwojowej może również zachęcać inne firmy fintech do włączenia finansów islamskich, aby dotknąć Bliskiego Wschodu, Azji i Afryki. Finanse islamskie są zgodne z zasadami religijnymi, takimi jak zakaz hazardu i racjonalne spekulacje, ale do tej pory sektor koncentruje się na tradycyjnych usługach bankowości detalicznej ".

Wzrasta globalne przyjęcie
Ostatnie komunikaty innych rządów wskazują, że technologia Blockchain wchodzi w liczne arenie krajowe i instytucjonalne. Ostatnie wydanie platformy płatniczej opartej na technologiach B2B Blockchain firmy MasterCard wskazuje na rozpowszechniony początek wdrożenia technologii Blockchain w różnych aspektach sektora finansowego.

- źródło: cointelegraph.com

Globalny bankowy gigant JPMorgan kupił sieć płatniczą WePay

19.10.2017

Nieprzewidywalny globalny bankowy gigant JPMorgan kupił sieć płatniczą WePay w "rzadkich" transakcjach fintech. Celem jest skierowanie do czteromilionowych klientów firmy JPMorgan, którzy chcą być w stanie zaakceptować płatności "szybciej", raporty Bloomberg. Bank wielokrotnie powtarzał gazety w ciągu ostatniego miesiąca, kiedy jego CEO Jamie Dimon określił Bitcoina "oszustwo", ale tylko odwrócić uwagi i "nie mówić o Bitcoinie". Jednocześnie dyrektor wykonawczy powiedział, że firma był "otwarty" na kryptowaluty i Blockchain.
WePay zaznaczył, że prezes Bill Clerico utrzymuje, że był "uparty w sprawie Bitcoin" już w 2014 r.

"Jako protokół przetrwa, a narzędzia w zakresie płatności ewoluują, rośnie", podsumował.

"To pierwsza akwizycja, którą przywieźliśmy z tego rodzaju rozwiązań", mówi Bloomberg w międzyczasie cytowany przez niego prezes firmy JPMorgan, Matt Kane.

"Mała firma w JPMorgan jest dla nas olbrzymim strategicznym celem. Wiemy, że jest siłą napędową gospodarki, a także jednym z największych sektorów wzrostu ".

Rusza się w tym samym tygodniu, w którym IBM ogłosił, że używa programu Stellar do rozwiązania płatności międzynarodowych w systemie Blockchain, co wzbudziło zainteresowanie największych graczy bankowych.

- źródło: cointelegraph.com

Abchazja i kryptowaluty

18.10.2017

Nierozpoznana republika zepchnięcia Abchazji wydaje własne kryptowaluty i może "porzucić normalne pieniądze za kilka lat". Niewielki kraj, dawniej część radzieckiej Gruzji przed krwawą wojną o niepodległość w latach dziewięćdziesiątych, nadal nie jest uważany przez społeczność międzynarodową.Z pomocą Blockchain i ciągłego wsparcia ze strony Rosji, minister gospodarki Abchazji Adgur Ardzinba potwierdził ambitne plany na moskiewskiej konferencji w zeszłym tygodniu.
Abchazja, opierająca się głównie na finansowaniu Rosji, chce wykorzystać moneta Republiki Abchazji (ARC) na pomoc w inwestycjach i oferuje przejrzyste miejskie operacje finansowe.

- według prezentacji w Moskwie - koszt wynosi około 1 mld dol. - informuje Meduza.

Organizator konferencji Evgeniy Galiakhmetov powiedział publiczność: "To poważny projekt, który może całkowicie zmienić przemysł [lokalny]".

 "Naprawdę będziesz w stanie uczestniczyć w rozwoju kraju. Zbuduj projekty infrastrukturalne, akceptuj i płacisz za produkty i usługi przy pomocy krypto-rachunku ".


Cointelegraph uprzednio donosił o planach przez nie znaną Moskiewską republikę Naddniestrza, aby rozwinąć obecność górnictwa Bitcoin z podobną pomocą finansową. Władze Breakaway na Ukrainie Wschodniej zmierzają podobnie do wykorzystania bloków na szczeblu rządowym, aby obejść zarówno biurokrację, jak i międzynarodową presję.
Dedykowane wydarzenia, takie jak konferencja w Blockchain, miały na celu podniesienie świadomości wśród władz lokalnych i rosyjskich.

- źródło: cointelegraph.com

Inwestycje Fintech wzrosły

13.10.2017

Inwestycje Fintecha w tym roku wzrosły w ubiegłym roku w średnim rozmiarze, a 23 miliony razy więcej funduszy wzrosło o 5 milionów dolarów.Badania przeprowadzone przez GlobalData pokazują, że mniejsze rundy spadają znacząco w porównaniu z 2016 r., A 22 procent mniej aktywności poniżej 5 mln dolarów.
Ameet Phadnis, dyrektor ds. Badań i analiz w sektorze usług finansowych, komentuje w towarzyszącym wydaniu:


    "Z powodu wzrostu inwestycji widać, że wiele nowych pomysłów jest finansowanych w przestrzeni fintech, oferując tym samym wiele innowacji i zakłóceń".

Pierwsze rundy miały również pierwszeństwo przed zastrzykami pieniężnymi w fazie pieniężnej wśród inwestorów, a statystyki pokazują, przy czym tylko cztery procent środków finansowych występuje w wielu rundach.Fintech był przemawcą globalnej społeczności, ponieważ banki coraz bardziej konkurują o nieosiągalnych klientów, a Blockchain odgrywa kluczową rolę w dostarczaniu rozwiązań alternatywnych dla starszych systemów.
Tempo zmian jest oczywiste na całym świecie, GlobalData ujawnia, z amerykańską supremację fintech szybko ustępując miejsca na rynki europejskie i azjatyckie.

"Pozostałe rynki ciągle chwytają udziały z USA, zmniejszając w ten sposób dominację z niemal 60-procentowego udziału w 2014 r. Do około 43 procent w 2017 r.", Powiedział Phadnis, wraz z wydaniem opisującym fintech jako "w dobrym czasie".

Wcześniej w tym miesiącu CBS Insights zawierało trzynastu firm z listy Blockchain na 250 startowych listach wschodzących graczy z branży fintech.

Według Harvard Business Review, Blockchain Key to odzyskanie prywatności danych

09.10.2017

Naruszenia danych, jak niedawne włamywacze Equifax i Deloitte, zwracają uwagę na fakt, że dane osobowe nie są bezpieczne. W wielu obszarach dane są zagrożone z powodu naruszenia, które spowodowałoby utratę prywatności, a może finansów.
Harvard Business Review (HBR) uważa, że ​​technologia Blockchain musi zapewnić bezpieczeństwo danych zarówno dla konsumentów, jak i dla przedsiębiorstw. Ponieważ Blockchain zapewnia bezpieczną i niezmienną księgę, HBR twierdzi, że stanowi klucz do przywrócenia prywatności danych. Według artykułu:

"Możesz przechowywać poświadczone kopie dokumentów tożsamości, wyniki testów biometrycznych, dane o zdrowiu lub certyfikaty akademickie i szkoleniowe online, dostępne w każdej chwili, ale bezpieczne, chyba że oddasz klucz. Na poziomie całego systemu baza danych jest bardzo bezpieczna. "

Już się ruszasz
Każdy z tych obszarów ma już pilotów technologii Blockchain, ponieważ firmy starają się korzystać z systemu dystrybucji rozdzielczej, aby zarówno chronić dane, jak i utrzymywać dostęp. Wraz ze wzrastającą publikacją i podnoszeniem świadomości technologia nowatorska będzie nadal przyjmować w nowych i zróżnicowanych obszarach.

- źródło: contelegraph.com

Cyganie z Rosji i fałszywe Bitcoiny

06.10.2017

Wzrost liczby Bitcoina odnotowano nie tylko przez Cyganów, którzy mieszkają w rosyjskim mieście Obninsk, ale także korzystali z popularności waluty cyfrowej, aby zarobić kilka szybkich rubli.
Cyganie sprzedają nowocześniejsze fizyczne Bitcoiny poza domem towarowym, szydząc z opinii publicznej, że są to fizyczne przejawy czysto cyfrowej waluty.

Świetny interes
Oszustwo zostało zauważone, gdy obywatel Obninsk wysłał wiadomość na forum społecznościowym, informując ludzi o tym, co się dzieje.
Wydaje się, że wzrost i popularność Bitcoina docierają do coraz bardziej odległych miejsc, jednak nadal brakuje zrozumienia waluty cyfrowej.
Kobiety zamieszczały notatkę, która brzmi:

"Cudzoziemcy wyglądający na Cyganów sprzedają Bitcoin poza dom towarowy przy ulicy Aksenov. Mój mąż kupił dwa za 1000 rubli, wrócił do domu i okazali się fałszywi i nie można ich sprzedać ".


Od 1000 rubli to około 17 dolarów, transakcja ta wydaje się być zbyt dobra, aby mogło być prawdziwe.

Pieniądze
Cyganie przekonywali człowieka, że ​​cena Bitcoina rośnie i nie wykazuje oznak spowolnienia - nie ma kłamstwa. Powiedziano mu, że jest kilka tysięcy rubli, które mają zostać wykupione z jego 1000 rubli.
Monety znoszą rozpoznawalne logo Bitcoin, naciskane na tło wyglądające na płytki drukowane. Oczywiście, że są fizyczne, są bardzo niewiele warte, niż ich nowość.
Jedna osoba na forum zaoferowała kilka przydatnych porad dla nieszczęśliwej pary, mówiąc, że mogą sprzedawać je za tę nowość w internecie - prawdopodobnie za około 300 rubli.

- źródło: cointelegraph.com

Alexander Winnik - przed sądem w Stanach Zjednoczonych

05.10.2017

Grecja poinformowała rzekomego operatora BTC-e (WEX.nz) Alexandra Vinnika, który będzie musiał stawić czoło procesowi w Stanach Zjednoczonych, chyba że Sąd Najwyższy postanowi inaczej.Jak informuje Reuters w środę, Vinnik, którego Stany Zjednoczone stara się o zarzuty dotyczące prania brudnych pieniędzy, włamania do włamań i handlu narkotykami, zażądają teraz ekstradycji.
FBI zajęło 45 procent funduszy BTC-e w sierpniu i wydało nakaz aresztowania Vinnik, który zaprzecza, że ​​jest operatorem wymiany Bitcoin.W grę wchodzą grzywny w wysokości 12 milionów dolarów dla Vinnik, a 110 milionów dolarów dla BTC-e.
Jednocześnie Rosja zwróciła się z wnioskiem, aby jego obywatel wrócił do domu, by stanąć przed sądem za popełnienie przestępstw mniejszej. Do najwyższego sądu greckiego należy decyzja o ostatecznym przeznaczeniu Vinnika, a minister sprawiedliwości w kraju będzie w stanie rozwiązać decyzję woli.


"Mamy nadzieję i spodziewamy się lepszego wyniku"

- powiedział po rozprawie adwokat wiodący obrońca Alexandros Lykourezos.

Użytkownicy BTC-e nie mają kary prawnej w ramach trwającego procesu sądowego w Stanach Zjednoczonych, ale musieli zaakceptować zwrot części utraconych środków w formie tymczasowych żetonów.
Sam Vinnik wyraził wyraźną preferencję, aby skończyć w Rosji, mówiąc w zeszłym miesiącu o rosyjskiej gazecie rosyjskiej, że nawet pomoże prezydentowi Władimira Putina w rozwoju sytuacji technologicznej kraju, wykorzystując jego wiedzę. Jego związki z BTC-e były tylko kiedykolwiek w roli doradcy technicznego, utrzymuje.

- źródło: cointelegraph.com

Oracle Corporation ogłosiła nową usłguę Blockchain

04.10.2017

Oracle Corporation otworzyła doroczną konferencję "Oracle Openworld", która ogłosiła nową usługę Blockchain. Wczoraj gigant SaaS dołączył do takich firm jak SAP, aby konkurować bezpośrednio w usługach typu cloud w witrynie Blockchain. Nowa usługa Cloud Blockchain ma na celu zapewnienie klientom korporacyjnym, którzy chcą zaangażować się w Blockchain w pełni zarządzane podejście.
Według Amit Zavery, starszy wiceprezes Oracle Cloud:

"W firmie Blockchain nie ma wystarczająco dużo gotowości do produkcji. Tam nie było w pełni kompleksowej, rozproszonej i bezpiecznej platformy Blockchain jako usługi."

Pan Zavery powiedział, że użycie Blockchain może "zasadniczo przekształcić sposób prowadzenia działalności, zwiększając bezpieczeństwo, przejrzystość i efektywność w interakcjach między przedsiębiorstwami".
Firma Oracle przyłącza się do IBM w zakresie budowania usługi Cloudching Blockchain w ramach projektu Hyperledger Fabric. Firma Oracle wcześniej ogłosiła, że ​​w sierpniu tego samego roku będzie budować swoją usługę w chmurze na szczycie open-source firmy Hyperledger.
Giganci oprogramowania uważają, że mogą zwiększyć wartość i pomóc firmom zainteresowanym technologią Blockchain, oferując podstawowe możliwości technologii open source. Planują dodać zabezpieczenia i API do tworzenia aplikacji Blockchain na górze.
Od dłuższego czasu firma od dłuższego czasu zainteresowała się Blockchain, po wezwaniu patentu na system Blockchain do usprawnienia swoich wewnętrznych procesów we wrześniu 2016 roku.

- źródło: conitelegraph.com

Kolejny podział Bitcoina? BITCOIN GOLD

03.10.2017

Sytuacja na rynku kryptowalut dopiero zdążyła się uspokoić po rozłamie Bitcoina i ograniczeniach, jakie na waluty wirtualne nakładał rząd Chin. Wygląda jednak na to, że szykuje się kolejny wstrząs. Mowa o kolejnym hard forku, czyli podziale – teraz zapowiadane jest powstanie Bitcoin Gold.Pierwszy hard fork miał miejsce w sierpniu, kiedy to z klasycznego BTC wydzielił się Bitcoin Cash. Kością niezgody była przede wszystkim sztywna granica wielkości bloku Bitcoina w blockchainie – 1 MB. Przy tak dużym zainteresowaniu i tak niskim limicie znacznie wydłużał się proces „kopania” i oczekiwania na realizację transakcji BTC. Wiele transakcji nie mogło być odnotowanych w jednym łańcuchu bloków (z powodu braku miejsca) i musiały oczekiwać na kolejny blok.

Bitcoin Gold – skąd ten pomysł?

W zeszłym tygodniu o możliwości powstania Bitcoin Gold. Debiut nowej waluty wirtualnej jest zaplanowany na 25 października. Nie wiadomo jednak, czy cała sprawa nie jest jedynie próbą wywołania zamieszania w środowisku Bitcoina. Patrząc z perspektywy zwolenników Bitcoin Gold wydaje się, że mają mocne fundamenty dla przeforsowania swojej koncepcji. Bitcoin Cash odniósł wstępny sukces i przetarł szlaki – został uznany przez większość najważniejszych giełd walut wirtualnych i radzi sobie całkiem nieźle. Decentralizacja Bitcoina to naturalny kierunek rozwoju tej kryptowaluty. Niedługo przekonamy się, czy Bitcoin Gold powstanie naprawdę, czy jest tylko wymysłem nudzących się górników. Czym ma się wyróżniać Bitcoin Gold? Przede wszystkim użyciem innego algorytmu tworzenia skrótów, wykorzystywanych przy generowaniu bloków, potwierdzających wykonanie transakcji – nazywane jest to hashowaniem. Zastosowanie alternatywnego algorytmu hashowania miałoby prowadzić do dalszej decentralizacji i demokratyzacji procesu wydobywania kryptowalut.

- źródło: cointelegraph.com

OKEx i handel Bitcoinami przeprowadzony przez hakerów

02.10.2017

28 sierpnia użytkownik zgłosił, że konto OKEx zostało zarejestrowane przez niemiecki adres IP i uczestniczyło w handlu BTC-ETC. Haker sprzedał wszystkie Bitcoiny i anulował wszystkie oczekujące zamówienia w ciągu godziny.Takie zachowanie doprowadziło do utraty 200 Bitcoinów, co warte ponad pięć milionów juanów (około 750 000 $).

OKEx należy do OKCoin, która jest ważną chińską platformą handlu Bitcoin założoną w 2013 roku. Jednocześnie kilku innych użytkowników zgłosiło podobne ataki. Wszystkie ofiary straciły w sumie około sześciuset Bitcoinów, wartych ponad 20 mln juanów (około trzech milionów dolarów).

W oparciu o obecną sytuację OKEx złożył ogłoszenie. OKEx twierdzi, że kradzież została przeprowadzona przez hakerów i nie ma to nic wspólnego z platformą. Ofiary skierowano do policji. Jednakże, ponieważ handel Bitcoin został zakazany w Chinach w zeszłym miesiącu, chińska policja uważa handel Bitcoin za rodzaj piramidy i odmówić podjęcia sprawy. W rezultacie chińscy przedsiębiorcy muszą zwracać większą uwagę na bezpieczeństwo swoich kont, aby uniknąć niepotrzebnych strat.

- źródło: cointelegraph.com

ETFy Bitcoin przekazane SEC do zatwierdzenia

29.09.2017

Dwa nowe ETFy Bitcoin (fundusze obrotu giełdowego) zostały przekazane SEC do zatwierdzenia przez Proshares Capital Management, zgodnie z publicznie złożonymi dokumentami Form S-1. Fundusze, ProShares Bitcoin ETF i krótkoterminowe ETF w ramach ProShares, zamierzają kupować kontrakty na instrumenty pochodne, a nie na zakup Bitcoins. Zgodnie z treścią Proshares liczy na to, że maksymalna cena ofertowa wynosi 1 mln USD, a cena jednostkowa 25 USD.

Dokument oferuje silny język ujawnień dotyczący Bitcoin i potencjalnych strat, stwierdzając:
"Inwestor powinien rozważyć inwestycję w fundusz, jeśli zrozumie konsekwencje inwestowania w kontrakty Bitcoin Futures, ekspozycję na Bitcoin oraz, w przypadku Inverse Fund, konsekwencje uzyskania codziennych odwrotnych wyników inwestycyjnych".

Wracając dookoła
Aplikacja stanowi pierwszą rzeczywistą próbę nowego zatwierdzenia SEC dla funduszu typu Bitcoin lub Bitcoin derivative po odrzuceniu próby bliźniąt Winklevoss na początku tego roku. Niektórzy twierdzą, że pozycja SEC wzrosła bardziej ostrożnie niż Bitcoin, a próba jest daremna. Jednak fala może się zmieniać wraz z nowym personelem w SEC, większym poziomem publicznego zaakceptowania i świadomości firmy Bitcoin oraz zapowiedzią opublikowaną przez US Commodity Futures Trading Commission (CFTC) zatwierdzającą LedgerX w handlu towarami. Nowy ETF pochodzący z Bitcoin może pomóc tylko w tworzeniu kolejnych cnotliwych cykli Satoshi.

- źródło: cointelegraph.com

Co się stanie z Bitcoin'em jeśli jego właściciel umrze.

28.09.2017

W przeciwieństwie do funduszy emerytalnych, a nawet rachunków oszczędnościowych, nikt nie musi wiedzieć, że jesteś właścicielem ich, lub ile masz w nich, a nawet jak bez nich korzystać. Bitcoin zapewnia zabezpieczoną przestrzeń dla przechowywania bogactw, które mogą być przechowywane w tajemnicy od wszystkich.Jest to jedna z atrakcyjnych funkcji Bitcoina dla niektórych, ale oznacza również, że wszystko jest zbyt łatwe, aby wziąć fortunę cyfrowej waluty do grobu. Niedawne przykłady ludzi umierały bez uregulowania ich fortuny Bitcoin, co może doprowadzić do pewnych lepkich sytuacji dla najbliższego krewnego, aby spróbować tego twierdzić.


Niewielka mała fortuna

W niedawnym przypadku zmarł mężczyzna w Kolorado, pozostawiając ciężar i zadłużenie dla rodziny, aby rozwiązać problem niż dziedzictwo - a więc tak się domyślały. Okazuje się, że człowiek inwestował w Bitcoina, kiedy to było bliżej do 13 dolarów za monety, a nie 4000 dolarów, które obecnie znajduje się na rynku. Jego fortunę Bitcoina przechowywano w wirtualnym portfelu, co stanowiło własny problem.Ten człowiek używał Coinbase jako portfela, który był jednym z powodów, dla których jego rodzina mogła żądać swoich pieniędzy.

Po przeanalizowaniu swojego konta bankowego, który ujawnił zobowiązania wobec Coinbase, rodzina z dokumentami w ręku zbliżyła się do wymiany, co potwierdziło istnienie portfela i jest obecnie w trakcie przenoszenia jej treści. Oczywiście może to doprowadzić do wielu problemów z oszustwami za pomocą fałszywych świadectw zgonu i innych dokumentów do roszczeń dotyczących portfela Bitcoin niektórych klientów.

Moc prywatnego klucza

Oczywiście, ta sprawa polegała na tym, że Coinbase zaakceptował historię swojej rodziny i otworzył dla nich portfel, ale jest inny sposób, aby zabezpieczyć przyszłość fortuny Bitcoin dla najbliższego krewnego.Klucz prywatny portfela to pasek dostępu do portfela, ale nie zawsze jest rozdawany przez niektóre popularniejsze portfele online.
Jeśli właściciel Bitcoin umrze bez przechodzenia na prywatny klucz, jego spadkobiercy mogą odkryć portfel tylko po to, aby zdać sobie sprawę, że nigdy nie będą mogli uzyskać dostępu do bogactwa w środku. Aby temu zapobiec, właściciel musi po prostu upewnić się, że ktoś otrzyma kopię klucza prywatnego, zapisując go, przechowując na pamięci flash lub powierzając komercyjną usługę, która nimi zarządza.


Zagubiony na zawsze
Istnieją oczywiście przypadki, w których Bitcoin może zostać utracony na zawsze, jeśli posiadacz umrze, a nie dowie się, że posiada cyfrową walutę. Ponieważ nie ma wymuszonego opodatkowania związanego z Bitcoin, wykonawcy nie mogą nawet używać tego do zlokalizowania aktywów.
Sytuacja Bitcoina można porównać do czasu, w którym ludzie zmarli z certyfikatami akcji w pudełkach na buty - czasami od dziesięcioleci pozostawały niezauważone, dopóki korporacja, która je wydała, stwierdzi, że nikt ich nie wykupi i nie przekaże ich do niezrzeszonego działu nieruchomości.

- źródło: cointelegraph.com

Oferty pracy z kryptowalutami.

08.08.2017

Nie jest tajemnicą, że krypto świat się rozwija.

Niedawne sprawozdanie AngelList, oferty pracy online w dziedzinie krypto-azjatyckiej wzrosły wykładniczo, ponieważ firmy poszukują nowych talentów, które pomogą zaspokoić potrzeby rosnącego rynku. W raporcie wskazano, że w pierwszej połowie 2017 r. Więcej pieniędzy zostało zainwestowanych w uruchomienia kryptokontramii niż w roku 2016. Rosnąca liczba firm startowych zbiegła się również z rosnącą liczbą ofert pracy w platformie AngelList. Raport powiedział:

"Wraz z rosnącymi firmami z kryptoksiążkami, uzyskując większe kwoty w wyższej wycenie, są też ich potrzeby poszukiwania najlepszych pracowników. Liczba ofert pracy na AngelList przez firmy z kryptydem wzrosła prawie dwukrotnie w ciągu ostatnich sześciu miesięcy ".

Lepsze miejsca pracy

Raport sugeruje również, że istnieją powody, aby dołączyć do kryptypy wynajmu boomu. Po pierwsze, w AngelList, techniczne i nie-techniczne miejsca pracy kryptoaktywności płacą średnio o 10 do 20 % więcej niż normę branżową. Dają także lepsze korzyści.
Po drugie, firmy o kryptonimie mają daleko idące elastyczne zdalne repliki robocze. W rzeczywistości, w firmach z kryptoksiążkami, pracownicy są o 22 %
bardziej narażeni na swobodę w pracy.Po trzecie, firmy kryptoksiążki, a zwłaszcza ICO, oferują znacznie lepsze opcje płynności. Typowe pozycje kapitałowe wymagają zdarzenia dotyczącego płynności w celu ich sprzedaży i mają złożone ograniczenia. ICO zazwyczaj oferują monety pracowników jako pozycje w kapitale własnym. Choć monety te mogą nadal mieć pewne ograniczenia, to o wiele bardziej płynne są opcje.


Techniczne, a nie-techniczne

Witryna podobno ma 2500 stanowisk technicznych i 1000 stanowisk nie- technicznych. Dodatkowo, zamiast szukać osób o znacznej wiedzy technicznej, firmy szukają pracowników, którzy chcą się nauczyć.

Raport wskazuje:
"Zazwyczaj głęboka znajomość Blockchain nie jest wymogiem. Przedsiębiorstwa szukają chęci uczenia się, zdolności do wnoszenia wkładu w zamian i prawdziwego zainteresowania rynkiem ".

Raport jako całość wskazuje, że rynek kryptowalutowy szybko się rozwija i nadal będzie rosnąć, gdy rynek nadal będzie obejmował rewolucyjną nową technologię.

- źródło: cointelegraph.com

Witryna stworzona na platformie